Operator maszyn / pracownik produkcji

Firma BrandMark Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: pracownik produkcyjny.

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych.

Wymagania:
gotowość do pracy zmianowej,
sprawność manualna,
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
odpowiedzialność za powierzone zadania,
umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie,
dyspozycyjność.

Oferujemy:
pracę w rozwijającej się firmie,
możliwość zdobycia doświadczenia,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
niezbędne narzędzia pracy,

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] z tematem wiadomości: pracownik produkcji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883).