Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Przez internet

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Przez internet

hutnik formowacz wyrobów szklanych

KROSNO GLASS S.A., lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hutnik formowacz wyrobów szklanych
Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:
- formowanie szkła metodą ręczną,
- kontrolowanie jakości formowanego wyrobu.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziane wykształcenie hutnicze,
- dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa,
- umiejętność pracy w zespole,
- spostrzegawczość,
- chęci do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika,
- system premiowy,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, dofinansowanie do wakacji, karta Sport i Kultura itp.),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową