Pracownik Pomocniczy Produkcji - Postarzanie Podłóg

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy Produkcji
Miejsce Pracy : Jasło
Nr ref.: RZ/WP/01/Postarzanie/2022

Kluczowe zadania:
ryflowanie paneli (obsługa struga elektrycznego)
szlifowanie powierzchni paneli (obsługa szlifierki)
obsługa szczotkarki
inne prace pomocnicze przy postarzaniu desek podłogowych

Nasze oczekiwania:
min. wykształcenie zawodowe
dobra organizacja pracy,
gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
zaangażowanie
chęć pogłębiania wiedzy
mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku
Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników
Profesjonalne narzędzia pracy,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia;
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki świąteczne dla pracowników, wycieczki integracyjne,
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis, nowy budynek pomieszczeń socjalnych,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach,
Przyjazne środowisko pracy,
Współpracę z wieloma specjalistami,
Różnorodność zadań,
Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku:

lub kontakt pod tel. 13 491 6564
www.balticwood.pl