Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Staże / praktyki

Praca/staż w sklepie Malinowy Nos

Poszukujemy energicznej osoby po 30. roku życia do odbycia stażu (na okres 6-miesięcy) w sklepie Malinowy Nos, w Jaśle przy ulicy Lwowskiej 4. Po stażu zatrudnienie na okres wymagany w umowie stażowej. Możliwe przedłużenie zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
- pakowanie paczek do wysyłki
- odbiór i ekspozycja towaru

Dodatkowe obowiązki:
-Obsługa sklepu internetowego i Allegro
-Wystawianie i edycja aukcji
-Obsługa posprzedażowa klienta
-Przyjmowanie zamówień
-Pozyskiwanie klientów

Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, znajomość zagadnień związanych z reklamowaniem, pozycjonowaniem sklepu internetowego.

Przed rozpoczęciem stażu konieczne przeszkolenie, w celu sprawdzenia zaangażowania, sumienności i pracowitości kandydata.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy sklepu (pon-pt 9-17, sobota 9-13). Cv można wysłać na maila alkofaktura@gmail.com lub można przynieść osobiście.
Wyświetleń: 541
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #41438
Data dodania
2021-03-30
Data wygaśnięcia
2021-04-20
Zdjęcia