Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Staże / praktyki

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Staże / praktyki

Praca w sklepie Malinowy Nos

Poszukujemy energicznej osoby do odbycia stażu (na okres 3 lub 6 miesięcy w zależności od projektu) w sklepie Malinowy Nos, w Jaśle przy ulicy Szajnochy 28 (nowa lokalizacja). Po stażu zatrudnienie na okres wymagany w umowie stażowej. Możliwe przedłużenie zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- pakowanie paczek do wysyłki
- odbiór i ekspozycja towaru
- sprzedaż towarów

Dodatkowe obowiązki:
-Obsługa sklepu internetowego i Allegro
-Wystawianie i edycja aukcji

Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, znajomość zagadnień związanych z reklamowaniem, pozycjonowaniem sklepu internetowego.

Przed rozpoczęciem stażu konieczne przeszkolenie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy sklepu (pon-pt 9-17, sobota 9-13). Cv można wysłać na maila [email protected] lub można przynieść osobiście.