Praca na produkcji: operator maszyn

Firma MULTIFARB JASŁO poszukuje osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji
Opis stanowiska pracy:
praca na linii do produkcji opakowań z tektury wielowarstwowej
dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych opakowań

Wymagania:
- zdolności techniczne predysponujące do obsługi urządzeń,
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- chęci do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Oferujemy:
- przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- system wynagradzania adekwatny do umiejętności i osiąganych wyników (pensja podstawowa + premia)
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Oferty (CV + kopie orzeczenia o niepełnosprawności) prosimy składać drogą elektroniczną, lub w sekretariacie Firmy w Jaśle przy ul. Jana Pawła II 26
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Multifarb Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Multifarb Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.