huta szkła w Jaśle zatrudni operatora prasy, formowacza

OPERATOR MASZYNY (PRASY) DO FORMOWANIA WYROBÓW SZKLANYCH

Zakres obowiązków:
Obsługa prasy do formowania elementów szklanych
Obsługa robota do nabierania szkła
Wymagania:
dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej
uczciwość, pracowitość, rzetelność,
odpowiedzialność za powierzone zadania
motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
premie w zależności od uzyskanych wyników
możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS, w tym dofinansowanie wypoczynku
dodatkową premię frekwencyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected]
Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 532-795-633
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego przez Huta Szkła w Jaśle S.A. z siedzibą w Jaśle zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).