Specjalista ds. Technologii

Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska:
prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
kontrola parametrów procesów technologicznych,
monitorowanie próbek i partii próbnych surowców,
opracowywanie specyfikacji wyrobów i surowców,
współudział w doskonaleniu procesów technologicznych oraz wdrażaniu nowych surowców,
udział w projektowaniu nowych wyrobów,
nadzór technologiczny nad wdrożeniami nowych produktów.
Wymagania:
wykształcenie wyższe chemiczne,
dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
dobra znajomość języka angielskiego,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
samodzielność i konsekwencja w działaniu, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
dużą samodzielność w realizacji zadań,
rozwój zawodowy w Spółce o stabilnej pozycji na rynku,
praca w międzynarodowym środowisku biznesowym,
pakiet opieki medycznej dla Pracowników dofinansowany przez Pracodawcę,
świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
gratyfikacje jubileuszowe, pożyczki firmowe,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
Wyświetleń: 208
Miejscowość
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #55376
Data dodania
2021-02-22
Data wygaśnięcia
2021-03-26