Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Budownictwo, remont > Usługi budowlane

BUDRYS Pompy ciepła z dotacją -lokalna firma

Budrys jako lokalny wykonawca i lider w branży fotowoltaicznej w Jaśle, oferuje kompleksowe usługi połączenia fotowoltaiki z ogrzewaniem domu pompą ciepła.
Posiadamy bogate doświadczenie, niezbędne kwalifikacje, uprawnienia oraz certyfikaty FGAZ pozwalające nam na instalację pomp ciepła oraz fotowoltaiki.
Jesteśmy akredytowanym instalatorem co potwierdza nasze umiejętności oraz zapewnia profesjonalny montaż i doradztwo na każdym etapie inwestycji.
Pompa pobiera darmowe ciepło z energii odnawialnej i uznawana jest za najtańszą w eksploatacji formę ogrzewania pomieszczeń. Pompa ciepła jest całkowicie bezpieczna oraz praktycznie bezobsługowa. Wraz z instalacją fotowoltaiczną tworzą duet idealny co zapewnia Państwu komfort ekonomiczny oraz przynosi korzyści ekologiczne.
Możesz osiągnąć szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych, a także zredukować koszty budowy i utrzymania domu.
Aktualnie istnieje możliwość skorzystania z rządowego programu "Czyste Powietrze" na wymianę nieefektywnego źródła ogrzewania (np. piec węglowy) na nowoczesną pompę ciepła wraz z fotowoltaiką.
Zapraszamy do kontaktu w celu przeprowadzenia indywidualnego audytu i doboru odpowiednich urządzeń dla Państwa gospodarstwa domowego, rolnego lub firmy.
Możliwy kontakt telefoniczny, lub osobisty w naszym biurze w Jaśle, lub na miejscu montażu.
www.budrys.eu
fb.com/BudrysFotowoltaika
Wyświetleń: 1 907
Identyfikator ogłoszenia: 455986
Zgłoś naruszenie
Lokalizacja
Jasło,Krosno,okolice
Użytkownik
Użytkownik #52185
Data dodania
2021-02-17
Data wygaśnięcia
2022-12-30
Zdjęcia
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 455986
Wyświetleń: 1 907
Zgłoś naruszenie