Specjalista ds. sprzedazy - 5 268 brutto

Cena: 5 268
Nowy autoryzowany dealer samochodów poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Miejsce pracy: Jasło

Jeżeli jesteś komunikatywny/a, samodzielny/a i nastawiony/a na cele, skontaktuj się z nami!

Czego oczekujemy:

Aktywnej, systematycznej i profesjonalnej obsługi klienta
Szybkiej i sprawnej obsługi klienta online (mailowego, z FB, ze strony firmowej etc.)
Samodzielności w działaniu
Dobrej organizacji pracy i czasu pracy
Profesjonalizmu w kontaktach z klientem
Wysokiej kultury osobistej
Postawy zaangażowanej i proaktywnej, nastawionej na poszukiwanie rozwiązań
Umiejętności obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:

Doświadczenie na stanowisku doradcy klienta,
Prawo jazdy kat. B

Twoje zadania:

Obsługa klientów zgodnie ze standardami marki
Sprzedaż bezpośrednia samochodów i produktów powiązanych
Aktywna obsługa klientów pozyskanych poprzez kanały online
Bieżąca praca w systemie CRM i budowanie długotrwałych relacji z klientami
Realizacja celów sprzedaży
Dbałość o wizerunek firmy

Co oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
Wynagrodzenie połączone z system prowizyjnym
Możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych
Stałą pracę w stabilnej firmie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku w zakresie danych zawartych w moim cv oraz w przesłanym nagraniu przez HUB Auto spółkę jawną z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), będącą jednocześnie administratorem danych osobowych, w celu rekrutacji na stanowisko sprzedawca. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadom/a, że w każdej chwili mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych na poczet przyszłych rekrutacji."

Podanie przez Ciebie danych określonych w art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne do rozpatrzenia Twojego podania. Zgoda na przetwarzanie danych na poczet przyszłych rekrutacji jest dobrowolna, a jej nieudzielenie nie wpłynie na udział w obecnym procesie rekrutacji.

CV prosimy przesyłać na mail: [email protected]