Dam pracę - branża obróbki skrawaniem

Firma ZAWMET, działająca w branży obróbki skrawaniem, poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

- frezer - maszyny konwencjonalne,

OBOWIĄZKI

ustawianie maszyn oraz ich obsługa,

wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym,

dobór przyrządów do mocowania detalu,

dobór i wymiana narzędzi,

obsługa urządzeń pomiarowych,

WYMAGANIA

zaangażowanie i chęci do pracy,

doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem,

znajomość rysunku technicznego,

OFERUJEMY

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,

wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania

Praca w miejscowości Wójtowa; 38-305 Lipinki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]