Kierownik sprzedaży

Zakres obowiązków
Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
Prezentacja oferty firmy oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
Kształtowanie i wzmacnianie wizerunku firmy;
Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów;
Wymagamy:
Kierunkowego wykształcenia średniego lub wyższego;
Znajomości w zakresie infrastruktury IT;
Umiejętności analizy dokumentacji technicznej;
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprzyrządowania;
Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
Prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę
Pracę w nowoczesnej firmie z możliwością realizacji własnych pomysłów
Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju zawodowego