Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Elektryk przemysłowy

Opis stanowiska :

1.Montaż instalacji elektrycznych maszyn przemysłowych oraz szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną
2.Wykonywanie drobnych prac ślusarsko-montażowych
3.Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia
Wymagania :
1.Umiejętność posługiwania się schematami i dokumentacją techniczną
2.Aktualne uprawnienia SEP
3.Doświadczenie w prefabrykowaniu szaf sterowniczych
4.Doświadczenie w montażu i prowadzeniu tras kablowych na obiekcie
5.Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim bądź niemieckim

Oferujemy :

1.Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
2.Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów w branży Automotive
3.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
4.Bezpłatne zakwaterowanie w całości przeznaczone tylko dla naszych pracowników (nie hotele pracownicze)
5.Bezpłatny transport firmową flotą (brak kwarantanny przy powrocie do Polski)
6.Organizacja wszelkich formalności związanych z legalną pracą za granicą bez kwarantanny