Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Dam pracę (etat)

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Zatrudnimy kierowcę międzynarodowego C+E

Praca dla kierowcy kat. C+E

W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt telefoniczny 793 438 232
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected]

Opis stanowiska:
praca na trasach międzynarodowych
przypisane auto
pojedyncza obsada
wyjazdy z bazy/powrót na bazę (Rzeszów)
umowa o pracę

Wymagania:
co najmniej 2 letnie doświadczenie jako kierowca C+E
dobra organizacja pracy własnej.

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Wyświetleń: 391
Identyfikator ogłoszenia: 453580
Zgłoś naruszenie

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Ogłoszenie wygasło, prosimy o powstrzymanie się przed kontaktem z ogłoszeniodawcą
Użytkownik
Użytkownik #53924
Data dodania
2021-01-08
Data wygaśnięcia
2021-01-23

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)
Identyfikator ogłoszenia: 453580
Wyświetleń: 391
Zgłoś naruszenie