Dyrektor Finansowy - CFO

W HABYS od ponad 20 lat tworzymy cenione przez użytkowników stoły do masażu. Jesteśmy liderem w swojej branży. Posiadamy najbardziej rozpoznawalną i cenioną markę w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasło

Zadania:
1. Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy produkcyjno-handlowej.
2. Nadzór nad wynikami ekonomicznymi firmy, ich analiza w związku z wytyczonymi celami, wskazywanie obszarów ryzyk i rekomendacja działań.
3. Ocena efektywności uruchamianych projektów oraz nadzór finansowy nad ich realizacją.
4. Tworzenie i optymalizacja procesów finansowych (operacji, kontrolingu, planowania).
5. Nadzór nad działem finansowo-księgowym, kadrami oraz IT.
6. Nadzór nad systemami i rozwojem istniejących w spółce rozwiązań IT.
7. Nadzór nad dokumentacją księgową i sprawozdawczością finansową oraz kontrola ich poprawności zgodnie z przepisami.

Oczekiwania:
1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse, rachunkowość, zarzadzanie.
2. Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach lub doświadczenia w kontrolingu finansowym w spółkach produkcyjno-handlowych.
3. Praktyczna znajomość Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym.
4. Gruntowna wiedza z zakresu: finansów spółek, prawa handlowego, kontrolingu, księgowości oraz zagadnień z obszaru prawa podatkowego.
5. Umiejętność analizowania dużej ilości danych, raportowania, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań.
6. Umiejętność powiązania decyzji biznesowych z ich efektem finansowym.
7. Doświadczenie w tworzeniu analiz i zestawień na potrzeby zarządu.
8. Umiejętność czytelnego i zrozumiałego sposobu raportowania i prezentowania danych.
9. Doświadczenie w optymalizacji procesów wewnętrznych oraz tworzenia procedur.
10. Mile widziane doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP lub innych systemów IT.

Oferujemy:
1. Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
2. Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy.
3. Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży.
4. Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.
5. Możliwość rozwoju menadżerskiego.
6. Pracę pełną wyzwań z szerokim zakresem odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected] .
W tytule wiadomości prosimy wpisać "Dyrektor Finansowy - CFO"

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle przy ul. Produkcyjnej 16 dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)."
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.