Higienistka / higienista stomatologiczna -ny

Zależy Ci na stabilnej pracy w zgranym zespole? Chcesz się rozwijać i asystować zgodnie z najwyższymi standardami?

PrecisDENT Stomatologia w Jaśle zatrudni higienistę lub higienistkę stomatologiczną na umowę o pracę, pełen etat

Wymagania:

minimum 6 miesięczne doświadczenie, lub rozpoczęta szkoła asystentki stomatologicznej/ higienistki
umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność
dyspozycyjność
umiejętność obsługi komputera
zdolności komunikacyjne
osoba niepaląca
wysoka kultura osobista

Zadania:

- przygotowanie stanowiska pracy stomatologa,

- przygotowanie pacjenta do zabiegu,

- wykonywanie zabiegów higienizacyjnych

- dezynfekcja i sterylizacja narzędzi.

Oferujemy:

-Ciekawą i różnorodną pracę: wykonywanie samodzielnych zabiegów, czynna asysta, asystowanie przy zabiegach implantologii, medycyny estetycznej.

-Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności,

-umowę o pracę,

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju

-pracę w zgranym zespole,

-przyjazną atmosferę.

Prosimy, aby przesyłać CV z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"..
Wyświetleń: 2 004
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #52596
Data dodania
2020-12-16
Data wygaśnięcia
2021-06-06
Zdjęcia