Operator Wózka Widłowego - Magazynier

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce Pracy : Jasło ul. Fabryczna 6a
Nr. Ref.: RZ/LOG/02/2021

Kluczowe zadania:
przede wszystkim prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka wykonywana zgodnie z jego instrukcją;
obsługa hali produkcyjnej;
transport materiałów w magazynach;
dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanego pojazdu;
wymiana butli gazowej;
dbanie o bezpieczeństwo i stosowanie się do podstawowych zasad BHP;
przechowywanie i uzupełnianie książki obsługi,
wykonywanie drobnych prac magazynowych.

Nasze oczekiwania:
uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na wózek widłowy
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku
Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników
Doskonalenie zawodowe; kursy, szkolenia
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe
Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis, nowy budynek pomieszczeń socjalnych,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia;
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach,
Przyjazną atmosferę,

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku:
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.