Ślusarz / Monter tras kablowych

Firma Instalacyjna Elektron sp. z o.o. to ciągle rozwijająca się firma działająca na rynku europejskim od 2009 roku. Podstawowy zakres działalności firmy stanowi wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych: elektrociepłownie, elektrownie wiatrowe, elektrownie słoneczne, biogazownie, linie produkcyjne.
Projekty realizowane przez Elektron sp. z o.o. zlokalizowane są na terenie całej Unii Europejskiej; w tym w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ / MONTER TRAS KABLOWYCH

Zakres obowiązków:
- Montaż tras kablowych
- Układanie przewodów w trasach kablowych,
- Dbanie o jakość wykonywanej pracy
- Sporządzanie raportów z wykonanych prac

Nasze wymagania:
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Samodzielność w działaniu i inicjatywa
- Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe szczegóły oferty pracy:
- Praca na terenie UE (w tym w Polsce); praca w podróżach służbowych
- Elastyczny harmonogram wyjazdów indywidualnie ustalany z każdym pracownikiem

Co możemy zaoferować:
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności
- Ubezpieczenie grupowe
- Bezpłatne przejazdy do pracy
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Możliwość udziału w kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę
- Niezbędne narzędzia do pracy

Praca w Polsce i za granicą.

Dołącz do nas!

Siedziba firmy Sulistrowa 31A (17 km od Krosna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko w postaci CV z tytułem Ślusarz / Monter tras kablowych na adres email: [email protected]

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia : +48 13 444 21 44
Wyświetleń: 2 362
Lokalizacja
Sulistrowa
Użytkownik
Użytkownik #54054
Data dodania
2020-11-17
Data wygaśnięcia
2024-05-01
Zdjęcia