Pracownik biurowy z językiem rosyjskim

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy.

Zakres obowiązków:

-ewidencja dokumentacji przychodzącej i wychodzącej;
-obsługa programów poczty elektronicznej;
-prowadzenie rejestrów;
-archiwizacja dokumentów;
-obsługa urządzeń biurowych

Wykształcenie:

-minimum średnie
-obsługa pakietów Office
-mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

Wymagania:

-sprawne posługiwanie się JĘZYKIEM ROSYJSKIM
-umiejętność współpracy w grupie;
- dokładność;
-odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
-samodzielność w działaniu

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Pracę na samodzielnym stanowisku,
-Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
-Niezbędne narzędzia pracy

Praca na terenie JASŁA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV, w tytule wpisując "PRACOWNIK BIUROWY z j.rosyjskim" na adres mailowy: [email protected]