Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Nieruchomości > Lokal Sprzedam / Wynajme

Przestronny lokal w wysokim standardzie w centrum miasta

Cena: 1 300

za całość
Pragniemy zaoferować Państwu jeden z naszych lokali o przeznaczeniu usługowym lub biurowym, zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ulicy Staszica 5 w Jaśle.
Lokal ten ma powierzchnię 40 m, na wprost wejścia posiada duże okna, co niewątpliwie wpływa na jego walory estetyczne, a jednocześnie sprawia, że jest jasny i przestronny. Lokal jest wykończony i gotowy do podjęcia przez Państwa działalności.
Idealnie nadaje się na biuro, studio, gabinet czy też kancelarię. Budynek położony jest w świetnej i badzo ruchliwej lokalizacji w centrum miasta Jasła, nieopodal Parku Miejskiego. Sąsiaduje z dworcem głównym PKS, Urzędem Skarbowym, Sądem Rejonowy, Prokuraturą Rejonową, główną siedzibą PZU, siedzibą PGNiG, hotelem i restauracją Sepia, apteką oraz przychodnią lekarską Elixir, a także bankami PKO S.A., PKO B.P. oraz oddziałem Banku Spółdzielczego w Bieczu.

Nasz budynek powstał około rok temu, posiada oszczędne ogrzewanie oraz oświetlenie typu LED, zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie, posiada niezależne wejście od strony ulicy głównej, jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, a Państwa biznes jest chroniony przez nasz system monitoringu.
Ponadto przed budynkiem znajduje się parking, co jest niewątpliwie ogromną zaletą.

Telefon: 730125428

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji!
Identyfikator ogłoszenia: 449056
Wyświetleń: 920

Cena: 1 300

za całość
Informacje
Miejscowość
Jasło
Data dodania
2020-10-16
Data wygaśnięcia
2021-01-29
Wyświetleń
920
Zdjęcia
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 449056
Wyświetleń: 920