Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Nieruchomości > Lokal Sprzedam / Wynajme

Przestronny lokal w wysokim standardzie w centrum miasta

Cena: 750

za całość
LOKAL WYNAJĘTY!!


Pragniemy zaoferować Państwu jeden z naszych lokali o przeznaczeniu usługowym lub biurowym, zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ulicy Staszica 5 w Jaśle.
Lokal ten ma powierzchnię 25 m, posiada duże okna z widokiem na ulicę, na głównej ścianie położone są marmurowe płytki, lokal jest wykończony i gotowy do podjęcia przez Państwa działalności. Idealnie nadaje się na biuro, studio, gabinet czy też kancelarię. Budynek położony jest w świetnej i badzo ruchliwej lokalizacji w centrum miasta Jasła, nieopodal Parku Miejskiego. Sąsiaduje z dworcem głównym PKS, Urzędem Skarbowym, Sądem Rejonowy, Prokuraturą Rejonową, główną siedzibą PZU, siedzibą PGNiG, hotelem i restauracją Sepia, apteką oraz przychodnią lekarską Elixir, a także bankami PKO S.A., PKO B.P. oraz oddziałem Banku Spółdzielczego w Bieczu.

Nasz budynek powstał około rok temu, posiada oszczędne ogrzewanie oraz oświetlenie typu LED, zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie, posiada niezależne wejście od strony ulicy głównej, jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, a Państwa biznes jest chroniony przez nasz system monitoringu.

Ogromną zaletą jest również parking znajdujący się przed budynkiem.

Telefon: 730125428

Zapraszamy do kontaktu !
Identyfikator ogłoszenia: 449055
Wyświetleń: 338

Cena: 750

za całość
Informacje
Miejscowość
Jasło
Data dodania
2020-10-16
Data wygaśnięcia
2020-11-17
Wyświetleń
338
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 449055
Wyświetleń: 338