Programista O.B.A. sp. z o.o.

Praca w Jaśle (na terenie zakładu Gamrat S.A.).

Obowiązki:
Rozbudowa i administracja istniejącego systemu informatycznego firmy.

Wymagania:
- znajomość PHP 7, MySQL, javascript/vue.js
- doświadczenie
- rzetelność i odpowiedzialność

Mile widziane:
- znajomość Docker, Laravel, angular, Grunt i Node.js, linux (Apache i NGINX), GIT
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym korespondencję mailową

Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w środowisku profesjonalistów, w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania specjalistycznej wiedzy i doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoszenia wyłącznie w postaci CV prosimy wysyłać na adres:
[email protected]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Firma O.B.A. Sp. z o.o.