Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

praca-zbieranie jajek we francji

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów:

PRACA NA FERMIE KURCZĄT

Poszukujemy osób z własnym samochodem.
Możliwość wyjazdu w parze!

Miejsce pracy: Sebecourt, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
-stawka godzinowa 10,15 euro brutto /h,
-możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa,
-gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ ze składkami od średniej krajowej,
-darmowe zakwaterowanie,
- WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia,
-otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

OPIS STANOWISKA:
-zbiór jajek,
-ładunek/ rozładunek kurczaków,
-ładunek i pakowanie jaj,
-systematyczne czyszczenie kurników,
-przygotowanie kurników dla nowych piskląt,
-prace porządkowe w kurniku i w około.

WYMAGANIA:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-znajomość języka francuskiego- będzie dodatkowym atutem,
-prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Szczegóły pod numerem:
518673665
573179838
502305151

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016
(Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119), dalej zwanego RODO, informujemy, że w związku ze złożeniem Aplikacji:
1. Administratorami Państwa danych osobowych są GRH Polska Sp. z o.o. oraz Globale Ressource Humaine
Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Laurowa 2 (dalej jako Współadministrator).
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: [email protected]
3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w związku z naborem na stanowisko wskazane w ogłoszeniu
na podstawie art. 6 ust.1 lit. b i f, a także za państwa zgodą na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie
art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:
podmioty uprawnione na podstawie obowiązujących przepisów prawa;
partnerzy biznesowi w zakresie realizacji usługi pośrednictwa pracy.
5. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie w celu archiwizacji przez okres wymagany przepisami prawa.
6. Państwa dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody w celu przesyłania ofert pracy w przyszłości, przetwarzane będą do czasu jej cofnięcia, lub przez okres nieprzekraczający trzech lat.
7. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
8. W zakresie w jakim Państwa dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, posiadają Państwo prawo
do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Mają Państwo prawo wniesienia skargi na czynności przetwarzania do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu zawarcia i realizacji umowy.
Skorzystać z uprawnień wskazanych w pkt. 7 i 8, można wysyłając odpowiednie żądanie na adres Współadministratora wskazany w pkt.1