Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Malarz proszkowy / Piaskarz Francja

W chwili obecnej, dla naszego stałego klienta we Francji w okolicach Annecy, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowisku: Malarz Proszkowy / Piaskarz

Opis stanowiska:
Malowanie Proszkowe za pomocą pistoletu elektrostatycznego, na przygotowane wcześniej podłoża (piaskowanie, śrutowanie). Grubość aplikacji proszku od 60 do 80 mikronów. Malowanie wszystkich części przemysłowych zarówno stalowych, ze stali nierdzewnej lub aluminium. Kabina do malowania mieści elementy od małych do 6m.

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku malarza-piaskarza min. 2 lata
Samodzielność
Mile widziany język francuski lub angielski
Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 1500 euro netto
Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo (możliwe nadgodziny płatne dodatkowo)
Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
Bezpłatne zakwaterowanie
Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy po przepracowanych 3 miesiącach (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem "Malarz/Piaskarz Francja" na adres: [email protected]