Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Kierownik Oddziału

Bank Spółdzielczy w Rymanowie prowadzi rekrutację na stanowisko Kierownika Oddziału w Nowym Żmigrodzie

Podstawowe zadania i obowiązki:
Realizacja celów sprzedażowych podległego Oddziału,
Organizowanie pracy placówki bankowej,
Zarządzanie zespołem sprzedażowym aktywne wsparcie i motywowanie zespołu,
Prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów indywidualnych oraz firm,
Zapewnienie współdziałania z innymi komórkami organizacyjnymi Oddziału,
Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Oczekiwania od Kandydata:
Wysokiej etyki zawodowej i kultury osobistej
Wykształcenia wyższego
2-letniego doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych, oraz mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
Bardzo dobrze znasz produkty oraz usługi bankowe
Umiejętności budowania zespołu i pozyskiwania kandydatów z rynku
Komunikatywność, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami,

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15-10-2020r. na adres firmy: Centrala-BS.Rymanow@bankbps.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Rymanowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Banku Spółdzielczego w Rymanowie może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać zwoją zgodę w każdym czasie.