Młodszy Specjalista ds. Kosztów i Budżetowania

Zadania:
udział w przygotowaniu budżetów (produkcyjnych, przychodowych, kosztowych) i ich monitorowaniu
analizy i raporty w ramach controllingu produkcji (BI, excel), rozwój modelu raportowania
raportowanie rentowności sprzedaży
analiza kosztów wytworzenia produktów
współpraca w zakresie rozwijania ERP
nadzór nad danymi w ERP (bazy indeksów, kontrahentów itp.)
dodatkowe analizy na potrzeby Zarządu

Wymagania:
minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu, analiz finansowych lub pokrewnych, mile widziane w firmie produkcyjnej
wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub pokrewnym
wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
bardzo dobra praktyczna znajomość Excela
doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP, BI będzie dodatkowym atutem
komunikatywna znajomości języka angielskiego
analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków
umiejętność analizy, syntezy oraz konsolidacji danych
dokładność oraz terminowość w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
możliwość rozwoju na zajmowanym stanowisku oraz inicjowania ulepszeń w procesie kontrolingu
współpracę z otwartym zespołem specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem

CV można wysłać poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0a50c6201a9741a0bdc305531246320d
Wyświetleń: 196
Informacje
Miejscowość
Krosno
Data dodania
2020-09-16
Data wygaśnięcia
2020-10-18
Wyświetleń
196
Zdjęcia