Praca Manager ds. Koordynacji i Rozwoju

TransAllen Dźwigi & Podnośniki to firma zajmująca się wynajmem oraz sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych. Jesteśmy m.in autoryzowanym i wyłącznym Dealerem w Polsce marki Ruthmann Bluelift.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko Managera ds. Koordynacji i Rozwoju.

Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków:
- ustalenie,koordynacja, nadzorowanie zadań
- weryfikacja realizowanych zleceń
- ustalenie strategii operacyjnej oraz budżetu firmy we współpracy z Zarządem
- optymalizacja współpracy pomiędzy działami firmy
- kontrola pracy podległego zespołu
- kontrola nad właściwym zarządzaniem flotą
- wdrażanie nowych kierunków rozwoju firmy
- nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi, dostawcami

Czego oczekujemy:
- doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym w branży logistycznej lub usługowej
- dyspozycyjność i odpowiedzialność za prowadzone projekty
- mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne
- bardzo dobra znajomość Pakietu Office

Co możemy Ci zaproponować:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia),
- możliwość poszerzania kompetencji i rozwoju,
- szkolenia branżowe,
- niezbędne narzędzia pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres [email protected]

Zapraszamy do współpracy!

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych,
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, przez firmę Trans-Allen Jasło
ul. Floriańska 110.