Operator obrabiarek CNC

Fabryka Armatur Jafar S.A. poszukuje pracownika na stanowisko operatora obrabiarek CNC.

Miejsce pracy: Przysieki koło Jasła

Zakres obowiązków:
- Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
- Ustawianie maszyn, dobór narzędzi do produkcji
- Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz karta technologiczną
- Kontrola jakości produkowanych detali
- Praca przy produkcji armatury przemysłowej

Wymagania:
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Doświadczenie w obsłudze maszyn numerycznych
- Znajomość sterowania typu Fanuc, Sinumerik 810D (opcjonalnie)
- Umiejętność dokonania korekt programu na obrabiarce
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi standardowymi i zaawansowanymi (sonda pomiarowa)
- Podstawowa znajomość doboru narzędzi i parametrów obróbki,
- Dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)

Oferujemy:
- Umowa o pracę
- Praca na maszynach CNC typu DMG MORI, HAAS, TAE
- Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie
- Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie podania i CV na adres: praca@jafar.com.pl z dopiskiem w tytule Praca.
Kontakt tel.: 13 442 10 64

Na podaniu proszę dodać następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabrykę Armatur JAFAR S. A. z siedzibą na ul. Kadyiego 12, 38-200 Jasło na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

(miejscowość, data, podpis)
Wyświetleń: 443
Informacje
Miejscowość
Przysieki
Data dodania
2020-09-08
Data wygaśnięcia
2020-10-10
Wyświetleń
443