Kierownik Działu Serwisu i Kontroli Jakości - Jasło

W HABYS od ponad 20 lat tworzymy cenione przez użytkowników stoły do masażu. Jesteśmy liderem w swojej branży. Posiadamy najbardziej rozpoznawalną i cenioną markę w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
- Nadzorowanie pracy działu serwisu i kontroli jakości
- Analizowanie przyczyn problemów jakościowych, podejmowanie działań na rzecz poprawy jakości procesu i produktu
- Nadzór jakościowy nad dostawą surowców, produktów
- Negocjacje poprawy jakości z dostawcami oraz rozliczanie kosztów serwisów
- Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna klientów, podtrzymywanie dobrych relacji
- Zarządzanie oraz organizacja pracy kontrolerów jakości i serwisantów
- Zamawianie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem części serwisowych
- Tworzenie i nadzór dokumentacji technicznej i raportów okresowych

Oczekiwania:
- Doświadczenie w obszarze jakości, serwisu, zarządzaniu zespołem
- Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne)
- Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
- Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
- Miłą i przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
- Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
- Stałe godziny pracy i wolne weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected]

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
W tytule wiadomości prosimy wpisać "Kierownik Działu Serwisu i Kontroli Jakości"

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle przy ul. Produkcyjnej 16 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.