Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds. ofertowania - branża metalowa

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która zajmuje się produkcją maszyn oraz wdrażaniem systemów automatyzacji nie tylko w dużych korporacjach, ale również w małych i średnich przedsiębiorstwach poszukujemy:
Specjalisty ds. ofertowania

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:
* Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji technologicznej potrzebnych do sporządzenia wycen
* Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów
* Planowanie i monitorowanie zleconych terminów przygotowania kalkulacji
* Sporządzanie zapotrzebowania materiałowego
* Kontakt z klientem pod kątem opracowania wyceny

Warunki pracy:
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
* Pracę od poniedziałku do piątku - 6:00 -14:00
* Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
* Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
* Samodzielne stanowisko pracy
* Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
* Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej z branży metalowej
* Bardzo dobra znajomość programu: AutoCAD
* Umiejętność analizy rysunku technicznego oraz sporządzania kalkulacji
* Znajomość standardów i normatywów w procesach obróbczych metali i pokrewnych ( w tym spawalniczych),
* Wiedza z zakresu materiałoznawstwa oraz technologii obróbczych

Prześlij nam swoje CV na adres: s pecjalista-ds-wycen.e6fq.qi6a@tbapply.pl