Elektromechanik ds. Infrastruktury

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:
ELEKTROMECHANIK DS. INFRASTUKTURY

Nr ref.: RZ/AB/07/2020

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A - Jasło

Kluczowe zadania:

Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń, sieci i instalacji cieplnych na terenie zakładu;
Wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji urządzeń, sieci i instalacji cieplnych,
wymiennikowni, instalacji technicznych i technologicznych na terenie zakładu;
Diagnozowanie oraz usuwanie usterek mechanicznych i elektrycznych oraz naprawa infrastruktury;
Diagnozowanie błędów związanych z automatyką;
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami dobrej praktyki dokumentacyjnej;
Raportowanie wykonywanych prac oraz pobranych części zamiennych z magazynu;
Dbanie o stan warsztatu, magazynu oraz używanych narzędzi;

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektryk/elektromechanik/automatyk;
Mile widziane doświadczenie w obszarze gospodarki cieplnej;
Świadectwa kwalifikacyjne E i D Grupy 1, 2,
Uprawnienia z zakresu Grupy E-2 i D-2: punkty - 2), 4), 5), 6), 7),10);
Umiejętność analizowania problemów technicznych i ich rozwiązywania, samodzielne podejmowanie decyzji;
Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej;
Rzetelność, sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i uczenia się;
Znajomość obsługi komputera; pakiet MS Office;
Mile widziane prawo jazdy kat. B;
Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w porze nocnej; tryb pracy 12- godzinny w ruchu ciągłym, w ustalonym harmonogramie czasu pracy;

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Proces wdrożenia do firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników
Profesjonalne narzędzia pracy,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia;
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, wycieczki integracyjne,
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis, nowy budynek pomieszczeń socjalnych,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active,
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach,
Współpracę z wieloma specjalistami
Różnorodność zadań,
Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku:
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą linku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Wyświetleń: 601
Informacje
Miejscowość
Jasło
Data dodania
2020-07-27
Data wygaśnięcia
2020-10-13
Wyświetleń
601
Zdjęcia