Starszy Specjalista ds. Zakupów - Jasło

W HABYS od ponad 20 lat tworzymy cenione przez użytkowników stoły do masażu. Jesteśmy liderem w swojej branży. Posiadamy najbardziej rozpoznawalną i cenioną markę w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Zakupów

Zadania:
- Współpraca z obecnymi dostawcami oraz aktywne poszukiwanie nowych (Polska i zagranica)
- Koordynowanie procesu zakupowego dla różnych grup asortymentowych
- Rozwój oferty sprzedażowej, analiza konkurencji
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Bieżące monitorowanie i analiza rynku
- Bieżące monitorowanie statusu zamówień i reagowanie na pojawiające się problemy
- Optymalizacja kosztów w oparciu o łańcuch dostaw
- Przygotowywanie raportów, analiz i rozliczeń

Oczekiwania:
- Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze zakupów
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, pozwalająca na prowadzenie negocjacji handlowych
- Znajomość procesu zakupowego
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w realizację zadań
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
- miłą i przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
- stałe godziny pracy i wolne weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected] .

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Starszy Specjalista ds. Zakupów"

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i Habys Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle przy ul. Produkcyjnej 16 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.