Elektryk - Energetyk

Zakład Kronoflooring spółka z o.o. z siedziba w Jaśle poszukuje pracownika na stanowisko:
Elektryk - Energetyk.

Ramowy zakres obowiązków:
Nadzór nad prawidłową eksploatacją i obsługą urządzeń elektroenergetycznych oraz usuwanie usterek
Prowadzenie dokumentacji, obsługa firm zewnętrznych pracujących na zakładzie.
Przygotowanie dokumentacji przeglądowych, prowadzenie przeglądów maszyn i urządzeń.
Nadzór nad poprawną pracą urządzeń elektrycznych zakładu, w tym: transformatorów, falowników, silników oraz rozdzielni.
Obsługa urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z instrukcjami szczegółowymi.
Nadzorowanie pracowników wykonujących prace elektryczne.
Uprawnienie powyżej 1 kilowolta.

Oczekujemy:
Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe) w specjalności elektroenergetyk, elektryk lub pokrewne
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Znajomość budowy i zasad działania urządzeń elektrycznych, elektroenergetycznych, aparatury łączeniowej, zabezpieczającej i pomiarowej
Zdolności manualne do wykonywania prac demontażowo-montażowych, prac serwisowych i naprawczych urządzeń elektrycznych
Zdolność do pracy na wysokości pow. 3
Umiejętność radzenia sobie ze stresem
Zaangażowanie w pracę zespołową, koncentracja na wysokiej jakości pracy, proponowanie ulepszeń, stałe doskonalenie się

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected] lub złożenie dokumentów w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 10 w Jaśle.
Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.