Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Nieruchomości > Dom Sprzedam

Dom w zaciszu w malowniczej okolicy Jasła 200m2

Ilość pokoi
7
Sprzedawca
Pośrednik

Cena: 370 000

W malowniczej wsi nieopodal miasta Jasła mamy dla Państwa do zaprezentowania dom, który urzeka i ujmuje, ma wiele do zaproponowania i nie pozwala tak po prostu przejść obok, aby nie zawiesić na nim oka choć na chiwilę.
Elewacja frontowa jest nietuzinkowa i estetyczna, w połączeniu z niesamowicie zadbanym ogrodem zaprasza każdego kto jest w jego sąsiedztwie. Dom jest przestronny i komfortowy. Klatka schodowa prowadzi nas do dwóch kondygnacji domu, które można użytkować jako jeden duży dom rodzinny lub swobodnie podzielić na dwa lokale mieszkalne, całkowicie niezależne od siebie.
Na parterze od wejścia ukazuje nam się rozległy holl, który prowadzi nas do różnych części domu. Po prawej stronie mamy do dyspozycji kuchnię, łazienkę oraz pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub miejsce dla gości. Po lewej rozległy salon idealny do spotkań z rodziną i wspólnego świętowania. Dalej komfortowa sypialnia, w której znajdzie się miejsce na pojemną szafę i pokaźne łóżko.
Na piętrze mamy do dyspozycji główną sypialnię oraz trzy dodatkowe pokoje. Osobną kuchnię i łazienkę. Wszystko połączone jest przestronnym holem. Dom jest komfortowy i praktyczny, a dzięki klatce schodowej, która daje nam nowe możliwości możesz nie tylko w nim mieszkać, ale i na nim zarabiać tworząc dwa oddzielne mieszkania. Do zagospodarowania zostaje również przestronne poddasze znajdujące się na drugim piętrze.

Działka 11a jest doskonale zagospodarowana. Zadbano o każdy detal dzięki czemu spędzanie tu letnich wieczorów będzie czystą przyjemnością. Dodatkowo do wykorzystania pozostaje także budynek gospodarczy, znajdujący się obok domu.

Dach pokryty blachą ocynkowaną i aluminiową. Dom ocieplony.
Zamontowano panele solarne na dachu. w 2019r przeprowadzono remont instalacji elektrycznej.
Oferta dostępna wyłącznie w Platinium Develop
Zadzwoń i umów się na prezentacje.
Cechy
Rynek wtórny
Identyfikator ogłoszenia: 442225
Wyświetleń: 1 508

Cena: 370 000

Informacje
Miejscowość
Jasło-Czeluśnica
Data dodania
2020-06-25
Data wygaśnięcia
2020-10-03
Wyświetleń
1 508
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 442225
Wyświetleń: 1 508