Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Monter instalacji sanitarnych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, firma Carpathia Instalacje zatrudni monterów instalacji sanitarnych/pomocników monterów instalacji sanitarnych.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia oraz zaangażowania (4000 - 6000 zł netto)

- Posiłki regeneracyjne w trakcie pracy

- Miejsce pracy: Kraków

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przejazd oraz zakwaterowanie

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na ww. lub pokrewnym stanowisku, wiedza z zakresu hydrauliki oraz urządzeń grzewczych lub chęci do nauki zawodu

- Mile widziana umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego

- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Obowiązki:

- Montaż instalacji i urządzeń grzewczych i sanitarnych oraz prace w zakresie instalacji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 889796116.

Wyświetleń: 1 936