Praca Webdeveloper / Programista - Agencja KS

Agencja reklamowa KS - poszukuje osób na stanowisko Webdeveloper / Programista.

Dobre i progresywne zarobki, uzależnione od umiejętności i zaangażowania.

Wymagania:
- dobra znajomość HTML, CSS,
- minimum podstawowa znajomość PHP,
- praktyczna umiejętność stosowania powyższych technik,
- umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:
- znajomość JavaScript, jQuery, Smarty, Bootstrap oraz SQL,
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z użyciem PHP,
- znajomość OOP,
- znajomość systemów Wordpress, Joomla, Presta itp.,
- zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

Obowiązki:
- wdrażanie optymalizacji stron www (Wordpress, Joomla, Presta itp.),
- wspomaganie zespołu programistycznego przy realizacji zadań,
- rozwój autorskiego oprogramowania,
- kodowanie szablonów Wordpress,
- opieka nad istniejącymi systemami webowymi.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
- pracę z doświadczonym i dynamicznym zespołem,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość ciągłego rozwoju, szkolenia,
- praca na komputerach MAC.

Myślisz, że oferta jest dla Ciebie? Aplikuj!

Wyślij e-mail z załączonym:

1. CV, wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

2. LIST MOTYWACYJNY - potraktujemy go jak próbkę Twoich umiejętności

Szczegółowe informacje o naszej agencji znajdziesz na stronie firmowej: https://www.kampanieseo.pl

E-mail: [email protected]

Czekamy na zgłoszenia!