Pracownik prod. operator maszyn spożywczych rozlewających i pakujących

Vortumnus - Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw działający od roku 1977 jest wiodącym producentem przetworów owocowo-warzywnych konfekcjonowanych w słojach, a także znaczącym wytwórcą półproduktów przeznaczonych dla cukiernictwa, piekarnictwa i lodziarstwa.

Poszukujemy osoby do pracy w ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. na stanowisku:

Pracownik produkcyjny operator maszyn spożywczych rozlewających i pakujących

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Skołyszynie

Poszukujemy osób z powiatu: jasielskiego, gorlickiego

Zakres obowiązków:

- Obsługa linii produkcyjnej, rozlew wyrobów zgodnie z planem produkcyjnym dla danej zmiany;
- odpowiedzialność za prawidłowy przepływ surowców, opakowań i materiałów pomocniczych
- kontrola wyrobów w trakcie produkcji
- dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w prawidłowym stanie technicznym
- nadzór nad prawidłowością znakowania i jakością etykietowania i datowania;
- kontrola zgodności wag netto w opakowaniach
- Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów
obowiązujących w Zakładzie.

Wymagania:

- umiejętności komunikacyjne;
- umiejętność pracy w zespole;
- gotowość do pracy zmianowej;
- gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy;

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miejsce pracy: Skołyszyn 493, 38-242 Skołyszyn, woj. Podkarpackie
- oferta dotyczy pracy stałej

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe są zbierane i przetwarzane dla celów prowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w oparciu o wyrażoną przez Pana/Panią zgodę. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest ZPOW Vortumnus Sp. z o.o. z siedzibą w Lisowie 179, 38-242 Skołyszyn. Ma Pan/Pani prawo wglądu w dane i ich poprawiania, jeśli są niepoprawne lub nieaktualne oraz odwołania w każdym czasie swojej zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a po tym czasie przez kolejne 9 miesięcy dla celów ewentualnej, ponownej rekrutacji.

Pana/Pani dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych do żądania tych danych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016.).