Lektor języka angielskiego

Praca w szkole językowej w Jaśle

Jeśli:

- kochasz języki obce i czujesz, że od bycia native dzieli Cię tylko urodzenie się w Londynie,

- Twój angielski jest minimum na poziomie B2 potwierdzonym certyfikatem,

- ciekawi Cię praca z ludźmi, a w szczególności z dziećmi i wykorzystywanie nowych metod oraz technologii w nauczaniu języka,

- chcesz uczyć dzieci efektywną metodą, dzięki której na zajęcia przygotowujesz się w mgnieniu oka, bo masz gotowy scenariusz lekcji i przeszkolenie,

- to be or not to be nie jest dla Ciebie tylko cytatem;-),

- masz umiejętności interpersonalne,

- lubisz pracę z ludźmi i dostarcza Ci ona pokłady energii,

- potrafisz motywować swoich słuchaczy i siebie,

- rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,

- dbasz o swoje zdrowie i poziom energii,

- bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie zawsze polegać,

- jesteś komunikatywny i potrafisz bardzo sprawnie posługiwać się poprawną polszczyzną (zarówno w mowie, jak i w piśmie),

- konstruktywną krytykę odbierasz z wdzięcznością, bo wiesz, że to przejaw życzliwości innych osób,

- bardzo dobrze odnajdujesz się w świecie języków obcych,

to być może jesteś osobą, której szukamy!

Jesteśmy szkołą językową dla dzieci, która rozwija się w szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która będzie uczyła naszych kursantów języka angielskiego poprzez nowoczesną metodę Leo English.

Kilka słów o nas

Leonardo School w Jaśle powstała dlatego, że wierzymy, że tylko najwyższa jakość nauczania ma sens. Naszym celem jest skutecznie uczyć dzieci.

Towarzyszymy naszym kursantom od najmłodszych lat i uczymy ich nie tylko języków obcych, ale przede wszystkim:

- wiary we własne umiejętności

- pewności siebie

- umiejętności ekspresji

- odwagi do wyrażania siebie

- budowania relacji z rówieśnikami

Realizujemy naszą misję już od 2017 roku, kiedy założyliśmy szkołę. W tym momencie mamy około 300 kursantów, a zajęcia są realizowane w grupach do 8 osób.

Na co dzień Leonardo School oferuje kursy 3 metodami Leo English dla dzieci, Direct Method Teens dla młodzieży oraz Leo Maniak, czyli program uczący jak się uczyć. Dzieci kochają zajęcia w Leonardo School, ponieważ towarzyszy im robot-tutor Emys oraz cała masa pomocy dydaktycznych, które wspierają lektorów w procesie uczenia.

Naszą misją jest dostarczać najwyższą jakość nauczania i odbudowywać radość z uczenia się języków obcych u dzieci. Robimy to za pomocą nowoczesnych metod, bezpiecznej technologii i szczyptą dobrej energii!

Szkoła powstała na zasadzie franczyzy, dzięki czemu posiadamy procedury, które sprawią, że Twoja praca będzie przewidywalna, a swoją kreatywność wykorzystasz do ambitnych celów.

Co będziesz robić w pracy jako lektor angielskiego dla dzieci Leo English?

Przede wszystkim będziesz bardzo intensywnie uczyć się prowadzenia zajęć metodą i od razu wykorzystywać tę wiedzę w praktyce, zdobywając doświadczenie w pracy w szkole językowej.

Będziesz pracował w zespole lektorów, dumnie wspieranych przez osoby pracujące w sekretariacie. Przeszkolimy Cię z metody Leo English i naszego systemu do zarządzania pracą.

Twoje zadania na stanowisku lektora Leo English:

- Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży,

- bieżące monitorowanie postępów w nauce dzieci,

- korzystanie z innowacyjnych pomocy dydaktycznych takich jak robot-tutor Emys, mówiący robot TING, aplikacja mobilna, karty obrazkowe do nauki i wiele więcej.

- współtworzenie wydarzeń w szkole takich jak lekcje pokazowe, dni otwarte,

- raportowanie postępów w nauce kursantów,

- rozmowy z dziećmi i ich rodzicami,

- najpierw nauka naszych procedur i metody, następnie wykorzystywanie ich przy prowadzeniu kursów.

Wymagania, czyli czego oczekujemy?

- Dobrą znajomość angielskiego z certyfikatem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,

- naturalnych predyspozycji i cech osobowości potrzebnych do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia),

- doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną),

- zapraszamy również studentów studiów językowych lub osoby po studiach kierunkowych,

- gotowość do bardzo intensywnej nauki i nabywania nowych umiejętności,

- ambicji, aby pogłębiać wiedzę i wyprzedzać konkurencję wdrażając nowe metody nauki,

- mile widziane doświadczenie w pracy związanej z dydaktyką.

Dodatkowo bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i stylu bycia Leonardo School , dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem stanowiska i zastanów się, czy do nas pasujesz.

Co oferujemy?

*rozwój umiejętności językowych, lektorskich

*stałą pomoc metodyczną - trudny uczeń, mało czasu - damy sobie radę z każdą sytuacją!

*pracę w zespole cechującym się uśmiechem, energią życiową i optymizmem wyczuwalnym na kilometr :-)

*forma zatrudnienia: umowa zlecenie,

*elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, w godz. 15:00-19:00

*nie pracujemy w weekendy z wyjątkiem: 2 razy do roku dni otwarte mogą się wydarzyć w weekend,

*możliwości rozwoju

*chcesz czuć się ważnym Członkiem zespołu i mieć wpływ na rozwój firmy. Ważne są dla nas relacje w firmie. Wspieramy się wzajemnie.

Chcesz aplikować?

Wyślij nam swoje CV [email protected]