Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Nieruchomości > Dom Sprzedam

Dom dla inwestora jak i dla rodziny w Jaśle

Ilość pokoi
5
Sprzedawca
Pośrednik

Cena: 459 000

za całość
Prezentujemy Państwu dom, który spełni wymagania inwestora szukającego dochodu pasywnego z wynajmu nieruchomości, rodziny, która potrzebuje przestrzeni i wygody oraz firmy, która chce dostosować sobie przestrzeń według własnego pomysł i stworzyć idealne miejsce na swój biznes.

Dom jest niezwykle funkcjonalny i dający wiele możliwości adaptacyjnych. Gotowy do zamieszkania jak i do wynajmu dla Twoich najemców. Otwarty dla nowego biznesu w swoich progach.
Dom w zasadzie tworzą dwa lokale, które są samodzielne i świetnie sprawdzą się jako odrębne mieszkania.
Wchodzą frontowymi drzwiami ukazuje nam się holl prowadzący nas po lewej stronie do części mieszkalnych, na wprost do pokoju, który obecnie spełnia funkcję schowka.
Wchodząc do części mieszkalnej na dole po lewej stronie do dyspozycji masz komfortową łazienkę i toaletę. Na wprost wchodzisz do jasnej i rozkładowej kuchni. Zorientowana na wchód i południe zapewnia dużo światła słonecznego. W kuchni zastosowano tzw siłę , aby móc zamontować płytę indukcyjną. Tuż obok po prawej stronie masz do dyspozycji przestronny salon. Znajdzie się w nim miejsce dla wielu Twoich gości. Z niego również masz bezpośrednie wyjście na balkon. W dalszej części mieszkania znajdziesz również duży pokój, który świetnie się sprawdzi jako główna sypialnia.
Mieszkanie na piętrze to dokładnie odwzorowany układ pomieszczeń w stosunku do tego co znajdziesz na dole.
Do adaptacji pozostaje także strych, który może stać się odrębnym lokum.
Dom dzięki temu jest niezwykle funkcjonalny i dający niestandardowe możliwości jak na tego typu nieruchomość, dzięki temu możesz o niej myśleć wielopłaszczyznowo. Nadać różnorodny charakter, czerpać zyski i równocześnie korzystać z niej bez ograniczeń.

Działka ok 7a Pozwala na relaks w ogrodzie i wspólne spędza nie czasu w letnie wieczory przy niskim nakładzie sił na aranżację zieleni.
Ogrzewanie gazowe.
Wszystkie media na działce.

Lokalizacja to również mocna strona tej nieruchomości. W pobliżu znajdziesz sklepy spożywcze, szkoły oraz przychodnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.
Oferta dostępna wyłącznie w biurze PLATINIUM DEVELOP
Identyfikator ogłoszenia: 438576
Wyświetleń: 1 285

Cena: 459 000

za całość
Informacje
Miejscowość
Jasło
Data dodania
2020-05-01
Data wygaśnięcia
2020-10-03
Wyświetleń
1 285
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 438576
Wyświetleń: 1 285