Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Zdrowie i Uroda > Usługi

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych- Dr Marek Janiak

Z psychoterapii powinien skorzystać każdy,kto cierpi,czuje się samotny,porzucony,ma trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków i relacji z ludźmi, boi się bliskości,ale równocześnie jej pragnie, przeżywa lęk, głęboki smutek, nie radzi sobie w kontrolowaniu złości,boryka się z niską samooceną,odczuwa dyskomfort w życiu i pragnie zrozumienia,zmiany swoich funkcji psychicznych, sposobów zachowania.
To tylko niektóre z najczęściej występujących trudności.
Pozszywać chirurgicznie z powrotem kawałków umysłu się nie da. Pozostaje więc psychoterapeuta.
Gdy zachorujemy na grypę nie odwlekamy wizyty u lekarza. Jednak gdy potrzebujemy pomocy psychoterapeutycznej, długo się zastanawiamy czy udać się do terapeuty,albo wręcz nie bierzemy tego pod uwagę. A sesje terapeutyczne są wielkim wsparciem i pomocą prowadzącą do wyzdrowienia. Każdy z nas, każda rodzina potrzebuje innego rodzaju wsparcia. Dla każdego pacjenta tworzę zindywidualizowaną terapię korzystając z dorobku naukowego i podejść psychoterapeutycznych tak by maksymalnie dopasować styl pracy do potrzeb i sytuacji pacjenta.
Pomagam osobom cierpiącym, które dotkliwie przeżywają swoje problemy,trudności,kryzysy,lęki, stres, samotność,zaburzenia nerwicowe,zaburzenia osobowości,obniżenia nastroju,brak zadowolenia z życia (zawodowego i osobistego),niesatysfakcjonujące relacje (prywatne i zawodowe). Pracuję również nad sprawami egzystencjalnymi,takimi jak wolność (i wynikającą z niej, często uciążliwa odpowiedzialność),izolacja (poczucie osamotnienia), lęk przed śmiercią, utrata dziecka(poronienie), żałoba i poczucie braku sensu życia.
Szanowni Państwo!
Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin 278-gmina Dębowiec, jest czynny w piątki od 8 do 22 lub w soboty od 8 do 20 . Bardzo proszę o rejestrowanie się na stronie www.znanylekarz.pl, bo dużo terminów jest zajętych, aby nie nakładały się na siebie. Możliwe jest też bezpośrednie umówienie wizyty telefonicznie pod numerem 608 310 062 codziennie .

Rejestracja i inne informacje www.znanylekarz.pl
Identyfikator ogłoszenia: 438169
Wyświetleń: 1 780
Miejscowość
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #17605
Data dodania
2020-04-24
Data wygaśnięcia
2021-03-17
Zdjęcia
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 438169
Wyświetleń: 1 780