Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Operator wózka widłowego,

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO PRACA NIEMCY
Zadania:
załadunek i rozładunek towaru
transport towaru za pomocą wózka widłowego
prace magazynowe
prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
ważne uprawnienie na wózek widłowy
gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
miejsce pracy: Heilbronn/Crailsheim
podstawowa stawka 12,00 brutto/h
zapewnione zakwaterowanie
legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
stała opieka polskiego koordynatora
możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kontakt:
+48 571 322 116
[email protected]

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.