Area Sales Manager - rynki francuskojęzyczne

Zadania:
strategiczne zarządzanie i rozwój kanałów sprzedaży
koordynacja działań sprzedażowych i kampanii marketingowych
przygotowywanie oferty wg standardów firmy
realizowanie strategii sprzedaży firmy na podległych rynkach
odpowiedzialność za aktualizację oferty w powierzonych kanałach sprzedaży
wdrażanie spójnych koncepcji wpływających na rozwój sprzedaży
analiza rynku i aktywności konkurencji

Wymagania:
doświadczenie w handlu e-commerce min. 2 lata
znajomość j. francuskiego w stopniu zaawansowanym,
terminowa realizacja zadań i nastawienie na osiąganie założonych celów
kreatywność i zdecydowanie w działaniu
odpowiedzialność i dokładność
wysoka kultura osobista, komunikatywność
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia preferowana przez kandydata
możliwość pracy w systemie Home Office
niezbędne narzędzia pracy
ambitne projekty pozwalające na rozwój zawodowy
wyjazdy na targi branżowe
system motywacyjny/premiowy (bez górnej granicy wynagrodzenia)

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na podany adres mailowy wraz z dopiskiem Area Sales Manager - rynki francuskojęzyczne.
CV powinno zawierać klauzulę informacyjną o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Vivaldi Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krośnie, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 88, 38-400 Krosno, NIP: 684-264-66-22, REGON: 367675475, rekrutacji na stanowisko Area Sales Manager - rynki francuskojęzyczne.

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę Vivaldi Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krośnie, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 88, 38-400 Krosno, NIP: 684-264-66-22, REGON: 367675475.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.

CV bez klauzuli o treści jak wyżej nie będą brane pod uwagę i zostaną zniszczone.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Vivaldi Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krośnie, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 88, 38-400 Krosno, NIP: 684-264-66-22, REGON: 367675475.

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.