Operator Linii Produkcyjnej Obsługa Linii Lakierniczej

Baltic Wood S.A. w Jaśle - Warzyce w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Nr ref.: RZ/WP/LAK/09/2022

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku
Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Możliwość podjęcia pracy od zaraz, zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia, proces adaptacji do firmy
Serwis odzieży ochronnej, nowy budynek pomieszczeń socjalnych z wyposażeniem kuchennym, dostępem do świeżej kawy
Bogaty pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym oraz paczki rzeczowe, "OWOCOWE czwartki"
Przyjazną atmosferę,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active

Oczekiwania:

zdobyłeś doświadczenie przy eksploatacji maszyn oraz linii produkcyjnych
jesteś gotowy do pracy w systemie 3 - zmianowym
znasz podstawową obsługę komputera
cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
chcesz zdobywać wiedzę z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych

Kluczowe zadania:
Obsługa linii lakierniczej (walcowej)
Wizualna kontrola jakości wytwarzanego produktu,
Raportowanie wyników produkcyjnych
Czyszczenie szczotkarek, nakładarek lakieru, odważanie lakierów, przezbrojenia
Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną

Zainteresowanie osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV pod link poniżej: