Operator Linii Produkcyjnej Obsługa maszyn typu Homag

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Nr ref.: RZ/WP/HG/02/2021

Kluczowe zadania:
Obsługa maszyn typu frezarki,
Raportowanie wyników produkcyjnych,
Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną

Nasze oczekiwania:
posiadasz doświadczenie przy pracy na produkcji min 1 rok
wykazujesz znajomość technik i urządzeń do obróbki drewna,
jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera
cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy
chcesz zdobywać wiedzę z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku
Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Możliwość podjęcia pracy od zaraz, zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,
Komplet serwisowanej odzieży ochronnej, nowy budynek pomieszczeń socjalnych z wyposażeniem i dostępem do świeżej kawy
Bogaty pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym oraz paczki rzeczowe, "OWOCOWE czwartki"
Przyjazną atmosferę,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.