Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Analityk finansowy z j. angielskim i polskim (financial analyst)

Cena: 6 000
Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko :

Analityk finansowy (financial analyst)
Obowiązki/ Funkcje:
- aktywna współpraca z innymi działami i jednostkami w firmie,
- analiza przychodów, kosztów, sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów o przychodach, kosztach, wykonywanie przelewów,
- kontrola procesów finansowych, zachodzących w firmie,
- weryfikacja rachunku zysków i strat,
- zapewnienie zgodności działań z procedurami,
- praca zgodnie z zasadami rachunkowości i procesami, obowiązującymi w danym kraju,

Oferujemy :
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- silny nacisk na rozwój osobicty - udział w warsztatach i szkoleniach dopasowanych do aspiracji zawodowych pracowników ,
- możliwość awansu zawodowego,
-liczny pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu biznesowym
- dodatkowym atutem będzie stopień magistra z finansów, bądź ekonomii lub doświadczenie w pracy związanej z finansami, znajomość języka dodatkowego

Miejsce pracy Budapeszt

Zarobki : 5 700- 6 000 PLN