Kontroler Jakości

SEGER Cutting Tools - lider w produkcji specjalistycznych narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, zbrojeniowego, w związku z dalszym rozwojem
poszukuje kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy: Wiśniowa, k. Strzyżowa

Zakres obowiązków:
Nadzór nad jakością surowca i wyrobów gotowych
Obsługa maszyn pomiarowych sterowanych numerycznie
Obsługa urządzeń pomiarowych
Programowanie maszyn pomiarowych
Monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn
Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dokładność, sumienność i terminowość w wykonywaniu zadań
Znajomość procesu produkcji
Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:
profesjonalne wdrożenie i wsparcie
samodzielne stanowisko pracy
możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych (udział w nowo wdrażanych projektach produktowych oraz procesowo-produkcyjnych)
ciekawą pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje)

Jeśli chciał(a)byś dołączyć do grona osób, dla których praca jest pasją, do firmy, w której zdobędziesz nowe, ciekawe doświadczenia oraz wyzwania wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected]
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. (Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia w przyszłości procesów rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadoma/świadom, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich Danych Osobowych. (Brak niniejszej zgody nie ma wpływu na ocenę Pani/Pana kandydatury dla niniejszej rekrutacji.)

Pełną informację odnoście przetwarzania Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych znajdziesz na naszej stronie www.segerct.com zakładka kariera.