Kierownik - dział produkcyjny

Firma O.B.A. Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: kierownika działu produkcyjnego.

Zakres obowiązków:
- koordynowanie procesu produkcyjnego w ramach powierzonego działu;
- kompleksowe zarządzanie działem;
- nadzór nad pracą podległego personelu;
- rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wymagania:
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu;
- rzetelność, sumienność.

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość obsługi maszyn CNC;
- znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
- umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie;
- stałe zatrudnienie;
- konkurencyjne wynagrodzenie;
- atrakcyjny system nagród;
- fundusz socjalny;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zgłoszenia w formie CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do O.B.A. sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez O.B.A. sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].
Administratorem Twoich danych osobowych jest O.B.A. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością siedziba Spółki: Mickiewicza 108, 38-200 JASŁO (zwana dalej: O.B.A.)

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez O.B.A. Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu O.B.A. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

O.B.A. będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz O.B.A. Ponadto O.B.A. będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.

Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

O.B.A. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

Jakie masz prawa?

Przysługuje Ci prawo do:
dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:
Inspektor Ochrony Danych:
Tel: 22 211 18 60 E-mail: [email protected]