Pracownik Działu Zaopatrzenia

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów bezpośrednio produkcyjnych
- Analiza trendów rynkowych
Współudział w tworzeniu strategii zakupowej
Nawiązywanie nowych oraz doskonalenie bieżących kontaktów z dostawcami
- Negocjowanie cen oraz warunków dostaw, optymalizacja kosztów
- Tworzenie długoterminowych prognoz materiałowych oraz kontrola minimalnych zapasów,
- Przygotowywanie zestawień materiałowych / zakupowych dla danego produktu i kategorii
Współudział przy wdrażaniu nowych produktów
- Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie
- Dbałość o bardzo dobre relacje z kontrahentami i współpracownikami
-Przestrzeganie wewnętrznych zasad, procedur i regulaminów obowiązujących w zakładzie

Wymagania:

- Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne
- Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i współpracy w zespole
- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
Umowę o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności,
- Pracę w nowoczesnej firmie,
- Pracę w zgranym zespole.
Wyświetleń: 2 630
Informacje
Miejscowość
Jasło
Data dodania
2019-12-11
Data wygaśnięcia
2020-02-03
Wyświetleń
2 630