Specjalista ds. zakupów (zakupy techniczne)

Kronoflooring, zakład produkcyjny w Jaśle, producent paneli podłogowych oraz okładzin ściennych,
poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
- wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw
- optymalizacja kosztów
- realizowanie polityki działu zakupów
- prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji
- utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami
- analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (najchętniej po kierunkach: mechanika, automatyka, elektryka,
inne pokrewne)
- znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów i negocjacji)
- dobre umiejętności analityczne i planistyczne
- znajomość technik negocjacyjnych i wysoka komunikatywność
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanych standardach pracy
- stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę bez pośredników
- atrakcyjne wynagrodzenie, comiesieczne nagrody, dodatek za brak absencji chorobowych
- udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę, możliwość rozwoju, możliwość awansu wewnętrznego
- wsparcie w okresie wdrożenia i opiekę mentora
- świadczenia z ZFŚS, eventy dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do przedszkoli i żłobków