Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Operator obrabiarek CNC

Wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego, narzędzi , urządzeń oraz części lotniczych
Poszukuje kandydata na stanowisko:
Praca na terenie Oddziału Firmy ERKO w Czeluśnicy
system III-zmianowy (6-14, 14-22, 22-6)

Opis stanowiska:
Obsługa maszyn CNC do obróbki metali
Przygotowanie, ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji,
Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną,
Kontrola jakości produkowanych detali,

Wymagania:
Umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie
Obsługa maszyn: tokarko-frezarki cnc, frezarka cnc 3-osie
Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
Sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach (szkolenia, kursy)
Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
Miłą atmosferę w pracy
Benefity, eventy integracyjne i sportowe

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ERKO Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jonkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ERKO Sp. z o.o. s p. k z siedzibą w Jonkowie przy ul. Ks. Jana Hanowiskiego 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: praca.czelusnica@erko.pl
z tematem wiadomości : operator CNC

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Wyświetleń: 902
Informacje
Data dodania
2019-11-18
Data wygaśnięcia
2019-12-31
Wyświetleń
902
Zdjęcia